Le Petit Rêve w tłumaczeniu oznacza „małe marzenie”. To miejsce, które przeniesie Cię w świat pełen uroku francuskiej kawiarni. Znajdująca się na ulicy Grunwaldzkiej 16A, w sercu Rzeszowa, nasza kawiarnia jest wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta.

Jesteśmy znani z naszej miłości do francuskiej tradycji piekarniczej, której próżno szukać gdzie indziej. Tworzymy świeże wypieki na miejscu, każdego dnia, aby dostarczyć naszym klientom tylko najświeższe i najsmaczniejsze produkty. Wykorzystujemy tradycyjne francuskie przepisy, a do ich przygotowania używamy tylko najlepszych składników.

Nasza kawiarnia jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jakość serwowanej żywności, ale także na atmosferę, która tutaj panuje. Wystrój inspirowany jest francuskimi kawiarniami, co daje naszym gościom poczucie uroku i elegancji, jakie cechują te miejsca. Ciepłe, przytulne wnętrze, delikatne, naturalne światło i subtelną muzykę w tle, tworząc idealne tło do delektowania się doskonałym śniadaniem.

Jesteśmy dumni z naszej oferty, ale jesteśmy również dumni z naszej obsługi. Nasz zespół to ludzie pełni pasji do swojej pracy, zawsze gotowi do pomocy i doradzenia w wyborze najlepszych dań. Jesteśmy przekonani, że ich uśmiech i profesjonalizm przyczyniają się do wyjątkowego charakteru naszego miejsca.

Dobrze wiemy, że śniadanie to początek dnia i jest to moment, który powinien być specjalny. W Le Petit Rêve dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Zapewniamy, że początek dnia spędzony u nas to gwarancja dobrego nastroju na resztę dnia.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie każdego dnia możesz rozpocząć od zdrowego i smacznego śniadania, podanego w eleganckim i przytulnym otoczeniu, Le Petit Rêve jest miejscem dla Ciebie. Spróbuj naszych słodkości lub wytrawnych przekąsek, delektuj się aromatyczną kawą i ciesz się chwilą spokoju przed rozpoczęciem dnia. Zapewniamy, że nasze śniadania to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Czekamy na Ciebie!