Szybki styl życia w dzisiejszym czasie nikogo już nie dziwi. Wszyscy gdzieś się śpieszymy, załatwiając w biegu wiele spraw, zapominając nawet o posiłku. Zawsze jest coś ważniejszego, co nie może czekać. A gdyby tak można było zjeść pyszny lunch z rodziną lub kontrahentami w pięknym bistro w centrum Rzeszowa? Czyżbyś pomyślał, że to świetny pomysł? My też tak uważamy, dlatego zapraszamy do Le petit reve, które zadba o swój brzuch wtedy, gdy Ty będziesz dbał o swoje interesy lub relacje z bliskimi.

Lunch – czym jest i kiedy go spożywać?

Pod słowem lunch kryje się lekki oraz szybki posiłek. Najczęściej jest to jedno danie spożywane w przerwie obiadowej. Zwrot ten pochodzi z języka angielskiego, a jego polskim odpowiednikiem jest drugie śniadanie, czyli przekąska zjadana między śniadaniem, a obiadem. Czas jedzenia lunchu nie został sztywno określony i zależy od wielu czynników. Spora część osób spożywa go podczas przerwy w pracy w okolicach godziny 10-13 lub 12-14. Wszystko jednak zależy od indywidualnych preferencji i możliwości, bowiem zdarza się, że na lunch chodzi się z rodziną, przyjaciółki, a nawet kontrahentami.

Bistro Rzeszów – idealne miejsce dla całej rodziny

Większość rodzin na wolny czas w gronie rodzinnym może pozwolić sobie tylko w weekend. Tak się niestety przyjęło, że nauka i praca od poniedziałku do piątku stanowią priorytet w naszym życiu, co jest oczywiście zrozumiałe. Aby jednak spędzić czas z bliskimi, warto wybrać się na wspólny lunch do Le petit reve. Piękne miejsce w centrum Rzeszowa sprawia, że zarówno dorośli, jak i młodsze pokolenie bez trudu bezpiecznie dotrze do celu. Bistro znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi. Można więc na chwilę się zrelaksować, pijąc pyszną herbatę lub pobudzającą kawę, zjadając przy tym pożywny lunch. Żyjąc w ciągłym biegu odwiedziny bistro w Rzeszowie wraz ze swoją rodziną, mogą stać się piękną tradycją, pozwalającą każdego dnia spędzić kilkanaście minut w gronie tych, których kochamy.

Le petit reve sprzyja spotkaniom biznesowym

W Stanach Zjednoczonych, Włoszech, czy Francji duża część spotkań biznesowych odbywa się poza biurami w bistrach, restauracjach lub kawiarniach. Wszystko to za sprawą chęci zmiany otoczenia oraz możliwości zrobienia dwóch rzeczy naraz. W tym przypadku mowa o zjedzeniu posiłku podczas załatwiania interesów. W Polsce również przyjęła się ta zasada, która nikogo już nie dziwi. Najważniejsze jest jednak odpowiednie miejsce do takich spotkań. Tutaj z pomocą przychodzi bistro w Rzeszowie. Lokal znajdujący się w centrum miasta, w spokojnej okolicy, zapewniający kameralną atmosferę i pyszne jedzenie. W takich warunkach bez problemu załatwisz sprawy biznesowe, przypieczętowując je przepyszną kawą z kardamonem.

Co bistro Rzeszów poleca na lunch?

Wchodząc na stronę https://lepetitreve.pl/ znajdziesz pełne menu, w którym znajdziesz zarówno coś do zjedzenia, jak i picia. Osobiście polecamy kanapki ze świeżego pieczywa na zakwasie, pyszne zupy oraz słone tarty. Zapraszamy również miłośników lunchów na słodko. Ich podniebienia pokochają brioche, cynamonki i croissanty. Nie czekaj dłużej i odwiedź bistro w Rzeszowie.